top of page
Slub-i-wesele-z-klasa-eleganckie-przyjec

ŚLUB I WESELE Z KLASĄ - DOM TOWARZYSTWA KREDYTOWEGO W ŁODZI

Na początku października mijającego już roku 2019 mieliśmy okazję fotografować wyjątkowy ślub cywilny oraz przyjęcie weselne w Łodzi. Dom Towarzystwa Kredytowego, w którym odbyło się to wydarzenie, to zabytkowy budynek z nietuzinkowym wnętrzem. Jak sama nazwa wskazuje, była to niegdyś instytucja zajmująca się finansowaniem inwestycji budowlanych oraz udzielaniem pożyczek. W 2008 roku dokonano dokładnej renowacji całego wnętrza oraz elewacji sprawiając, że to miejsce idealnie nadaje się na organizację wesela z klasą i szykiem. Budynek uznawany jest również za jeden z najważniejszych zabytków Łodzi.

Zazwyczaj, kiedy mamy wyjazdowe zlecenie ślubne, przyjeżdżamy na miejsce już dzień wcześniej. Możemy wtedy na spokojnie pochodzić po mieście i obejrzeć miejsca, w których będziemy fotografować. Podczas właśnie takiego spaceru trafiliśmy do wyjątkowej restauracji „U Milscha”, która zupełnie przypadkiem wprowadziła nas w ten pałacowy, elegancki klimat. Budynek z zewnątrz, zupełnie niepozorny, a wręcz nieco w ruinie, nie do końca zachęca do wejścia do środka. Jednak warto się przełamać, bo wnętrze jest przepiękne! Kuchnia również niezwykle smaczna i wyszukana. Zdecydowanie polecamy Wam to miejsce. A my wiemy, że jeszcze tam kiedyś wrócimy.

Co do samego ślubu oraz przyjęcia. Z Ewą i Mikołajem osobiście poznaliśmy się już na miejscu, przed ślubem. Wcześniej ustalaliśmy wszystkie szczegóły mailowo i telefonicznie. Od razu zauważyliśmy, że ta para to perfekcjoniści z doskonałym wyczuciem smaku. Wszystko, od dekoracji kwiatowych, papeterii po niezwykle stylową boho suknię ślubną oraz świetnie skrojony garnitur, było tego dnia idealne i dopięte na ostatni guzik. Ślub cywilny, równie piękny i wzruszający, co kościelny. Wesele z wieloma atrakcjami dla gości, przepysznym jedzeniem oraz wspaniałym parkietem w klimacie disco z lat 70. i ze znakomitym DJ’em. Tak moglibyśmy jeszcze długo wymieniać, ale może zamiast tego zaprosimy Was do obejrzenia fotograficznego reportażu z tego dnia.

bottom of page