top of page
Zimowy-slub-i-wesele-nad-Zalewem-Zegrzyn

ZIMOWY ŚLUB I WESELE - HOTEL PAN TADEUSZ NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM

Dwa dni po świętach Bożego Narodzenia Iza i Karol wzięli swój wymarzony, zimowy ślub. Co prawda nie było śniegu, jednak świąteczny klimat zdecydowanie dało się poczuć. Ale od początku…

Iza i Karol poznali się 11 lat temu, a od siedmiu są parą. Tworzą niezwykle pozytywny i zgrany duet. Od razu złapaliśmy z nimi świetny kontakt. Przygotowania do ślubu należały do tych spokojnych, bez stresu, w rodzinnej atmosferze. Jako, że pracujemy w duecie, to nie było żadnego problemu z przygotowaniami w dwóch, różnych miejscach. Rozdzieliliśmy się, aby w tym samym czasie móc uwieczniać postępy obojga narzeczonych w szykowaniu się do najważniejszego dnia w ich życiu. Naszym obiektywom również nie umknął zniewalający Ford Mustang w kolorze butelkowej zieleni, którym to Karol osobiście zawiózł swoją przyszłą żonę do ślubu. Ach, uwielbiamy takie klasyki, a ten już całkiem skradł nasze serca.

W kościele znalazły się subtelne dekoracje oraz kilka pięknie przyozdobionych, okazałych drzewek iglastych. Szopka pod ołtarzem oraz bożonarodzeniowe akcenty dodały ceremonii magii i wyjątkowej atmosfery. Sala weselna w Hotelu Pan Tadeusz nad Zalewem Zegrzyńskim również powitała nas elementami świątecznymi – wielką choinką oraz klimatycznymi lampkami okalającymi okna. Tuż po romantycznym pierwszym tańcu goście uderzyli na parkiet. Ojj, ale było gorąco! Zespół Vocart zdecydowanie dał czadu. Nie było piosenki, której by nie zaśpiewali – byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Cały wieczór był mega pozytywny i wesoły. Z resztą poniższe zdjęcia mogą potwierdzić wszystko co opisaliśmy. Zapraszamy do oglądania.

Suknia ślubna: Herm’s Bridal

Garnitur: House Of Tudor

Obrączki: Savicki

Makijaż i włosy: Justyna Tomaszuk Makeup Artist

Barber: Fryzjer .M.E.N.

Samochód: I Love Mustang

Kwiaty: Kwiaciarnia „Finezja”

Tort: Cukiernia Sweet Home

bottom of page