czysta-forma-fotograf-slubny-naturalna-s

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak możemy zarezerwować termin?


Wystarczy przesłać nam wiadomość przez formularz w zakładce Kontakt lub po prostu do nas zadzwonić. Sprawdzimy czy Wasz termin mamy wolny. Jeśli tak, to na podpisanie umowy możemy spotkać się osobiście lub załatwić to mailowo.
Ile czasu będziemy czekać na gotowy reportaż z dnia ślubu?


Zazwyczaj cały reportaż oddajemy naszym parom w ciągu 2 miesięcy od ślubu. A taką zajawkę - kilka ujęć z kluczowych momentów dnia przesyłamy już w ciągu kilku dni, abyście mogli pochwalić się nimi wśród znajomych i rodziny.
Czy możemy zobaczyć nieobrobione zdjęcia?


Nigdy nie pokazujemy surowych zdjęć. Nieobrobione fotografie nie są końcowym produktem naszej pracy. Zaufajcie nam – gotowy reportaż, który od nas dostaniecie będzie zawierał wszystko, co trzeba. Nikogo i niczego tam nie zabraknie. A całość będzie spójna i stworzy piękną, długą historię Waszego wyjątkowego dnia.
Ile zdjęć dostaniemy?


Ilość fotografii, które Wam oddamy jest uzależniona od wybranego pakietu, długości czasu fotografowania oraz ilości zaproszonych gości. W najczęściej wybieranym pakiecie (zdjęcia od przygotowań do końca oczepin) znajduje się minimum 500 zdjęć. Jednak zawsze oddajemy ich nieco więcej, niż jest w ofercie.
Pracujecie tylko w Warszawie i okolicach czy dojazd do innych miast też jest możliwy?


Mieszkamy w Warszawie i najczęściej pracujemy na terenie województwa mazowieckiego, ale dojazd do innych, nawet bardzo oddalonych miejscowości, jest również możliwy i robiliśmy już wiele takich zleceń. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Lubimy podróżować i poznawać nowe miejsca.
Co jeśli podczas zlecenia zepsuje Wam się sprzęt? Macie jakieś zabezpieczenie?


Na każde fotograficzne zlecenie zabieramy ze sobą zapasowe aparaty, obiektywy, karty pamięci, naładowane akumulatory i ładowarki. Jeszcze nigdy nie zdarzyła nam się taka awaryjna sytuacja, ale zawsze jesteśmy zabezpieczeni na wszelkie ewentualności.
Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie w miejscach sakralnych?


Tak, oboje ukończyliśmy kurs, który upoważnia nas do robienia zdjęć podczas celebracji liturgicznych. Wiemy kiedy i gdzie możemy robić zdjęcia, aby nie zakłócić Wam i wszystkim zebranym tej wyjątkowej uroczystości. Posiadamy także specjalne legitymacje, które zawsze mamy przy sobie, jeśli np. ksiądz chciałby je zobaczyć przed ceremonią.
W jakiej formie otrzymamy nasze zdjęcia?


Fotografie przesyłamy Wam w formie prywatnej galerii internetowej, którą możecie rozesłać do rodziny i znajomych. Dodatkowo w najobszerniejszych pakietach otrzymujecie 100 papierowych odbitek 13x18cm (ujęcia do wydrukowania wybieracie sami) oraz pamięć USB ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości. To wszystko zapakowane w gustowne, spersonalizowane drewniane pudełko. W ofercie mamy również piękne fotoalbumy.
Nie lubimy zdjęć / jesteśmy niefotogeniczni. Jak sobie z tym poradzicie?


Bardzo często słyszmy to od naszych par. Jednak zawsze staramy się wprowadzić luźną i komfortową atmosferę, zanim zaczniemy Wam pstrykać zdjęcia. Chodzi o naturalność i prawdziwe emocje. Wiemy w jakich momentach wciskać spust migawki, jakie kadry wybrać aby całość wyglądała jak najlepiej. Podczas dnia ślubu Para Młoda zazwyczaj ma tyle na głowie, że nie skupia się na fotografach :) A na sesji plenerowej nie ustawiamy Was sztywno w konkretnych pozach - wolimy naturalność, spontaniczność i swobodę.

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania, z którymi najczęściej spotykamy się podczas rozmów z parami. Jeśli jest coś, czego nie wyjaśniliśmy, to piszcie śmiało. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.