top of page
Duet-fotografow-slubnych-o-nas-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa

O NAS

duet fotografów ślubnych

Czysta Forma fotografia ślubna, to my – Martyna i Piotrek. Razem tworzymy zgrany duet fotografów, a prywatnie jesteśmy parą z jedenastoletnim stażem. Połączyła nas wspólna pasja do tworzenia zdjęć, oboje ukończyliśmy szkołę o profilu fotograficznym. To tam właśnie się poznaliśmy. Reportażem ślubnym zajmujemy się od 2017 roku. Później stopniowo rozszerzyliśmy swoją działalność o zdjęcia rodzinne, sesje ciążowe i indywidualne. W tej profesji najbardziej doceniamy nieograniczoną możliwość własnego rozwoju oraz to, że możemy uczestniczyć w najważniejszych momentach życia, jednocześnie tworząc pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć.

Duet-fotografow-slubnych-o-nas-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa-sesja-na-plazy
Duet-fotografow-slubnych-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa-zdjecia-slubne
Duet-fotografow-slubnych-Czysta-Forma-fo

Inspirują nas przede wszystkim ludzie, ich historie oraz interesujące osobowości. Oprócz tego ogromny wpływ na nasz styl fotografowania mają kolory, światło, natura, ale również elementy kultury, jak filmy, sztuka i moda. Podczas pracy staramy się działać trochę „z ukrycia”, chwytając w ten sposób niczym nieskrępowane, prawdziwe emocje i sytuacje. Zawsze dbamy o to, aby oddać na zdjęciach niezwykły klimat panujący podczas przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Dzięki temu, że działamy w duecie umożliwiamy naszym parom spojrzenie na wszystkie niezapomniane chwile z dwóch, różnych perspektyw. Jesteśmy obserwatorami i w subiektywny sposób uwieczniamy najciekawsze momenty całego dnia ślubu. Nie kreujemy sztucznie kadrów, a do każdej pary młodej mamy całkowicie indywidualne podejście. Styl obróbki naszych fotografii określilibyśmy jako bardzo naturalny, ciepły i bogaty w kolory. Na przestrzeni lat dopracowaliśmy nasz autorski preset, który zawsze odpowiednio dopasowujemy do klimatu wesela danej pary. Nasze pełne portfolio możecie obejrzeć klikając tutaj.

 

Mieszkamy w Warszawie i jest to główny obszar naszych działań, ale dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Możliwa jest również realizacja sesji poza granicami naszego kraju.

 

A teraz co nieco o nas prywatnie:

Duet-fotografow-slubnych-o-nas-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa-sesja-zdjeciowa-kobieca

Piotrek o Martynie

Martyna jest przede wszystkim osobą niesamowicie zorganizowaną. Lubi mieć wszystko dobrze zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Należy również do tej specyficznej grupy ludzi, którzy jeżeli są gdzieś umówieni, to wolą być godzinę za wcześnie niż spóźnić się chociażby o pięć minut. Oprócz miłości do fotografii interesuje się również ludźmi, relacjami między nimi oraz ich historiami. To skłoniło ją do studiowania psychologii, którą ukończyła na kierunku seksuologii. Z troski o ekologię oraz przyszłość naszej planety została pescowegetarianką. Martyna uwielbia podróżować. Jest typem turysty “aktywnego” - zdecydowanie przedkłada zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc ponad leżenie nad basenem z drinkiem w ręku. Uwielbia także wypady na wszelkiego rodzaju koncerty oraz festiwale muzyczne, co bezpośrednio wynika z jej ogromnego zamiłowania do muzyki najróżniejszych gatunków. Od jakiegoś czasu jej wielką pasją jest wystrój wnętrz. Przekopuje Internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu meblarskich perełek oraz nietuzinkowych dodatków do domu. Po godzinach hoduje i troskliwie pielęgnuje w naszej sypialni małą dżunglę, na którą składają się zarówno bardziej jak i mniej egzotyczne rośliny.  

Ulubione filmy: „Między słowami”, „Las Vegas Parano”, „The Big Lebowski”, „Zagubiona autostrada”

Ulubione seriale: „Mad Men”, „Co robimy w ukryciu”, „Family Guy: Głowa rodziny”, „Przyjaciele”

Ulubiona muzyka: Massive Attack, Nine Inch Nails, The Melvins, The Prodigy

Ulubione jedzenie: Wszystko, co włoskie <3

Wymarzony kierunek podróży: Roadtrip wynajętym Fordem Mustangiem 1968 GT przez Stany Zjednoczone

Martyna o Piotrku

Piotrek to perfekcjonista. Wszystko za co się zabiera musi zrobić idealnie. Czy to praca nad zdjęciami, nad naszą stroną internetową czy zwykłe odkurzanie mieszkania. Wielki fan kina. Co chwila wyszukuje kolejne, mało znane, niszowe filmy, które później razem oglądamy wieczorami. Swoją miłość do kinematografii, fotografii oraz podróży łączy w wyjątkowe hobby - skrupulatne poszukiwanie filmowych lokacji, które następnie odwiedzamy i uwieczniamy podczas zagranicznych wypadów. W wolnym czasie, jak najdzie go inspiracja, maluje obrazy i tworzy grafiki, które sprzedaje w międzynarodowej, internetowej galerii sztuki. Jego niektóre dzieła mają już swój nowy dom m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA. Ponadto, jak mało który facet, Piotrek uwielbia zakupy! Szczególnie lubi przeglądać ciuchy w second-handach. Zawsze uda mu się tam upolować jakąś perełkę za grosze. Jest to chyba jakiś wrodzony dar… To, co nas najbardziej łączy (oczywiście oprócz fotografii) to duża miłość do muzyki. Mamy bardzo podobny gust muzyczny. Razem zbieramy płyty winylowe i jeździmy na festiwale. Najnowszą pasją Piotrka są perfumy. Ma dziesiątki próbek przeróżnych zapachów i jest trochę uzależniony od kupowania kolejnych. Powoli też rośnie jego kolekcja pełnowymiarowych flakonów w naszej łazience. 

Duet-fotografow-slubnych-o-nas-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa-sesja-zdjeciowa-indywidualna

Ulubione filmy: „Ghost Dog: Droga samuraja”, „Mężowie i żony”, „Paryż, Teksas”, „Taksówkarz”

Ulubione seriale: „Prawo ulicy”, „Pohamuj entuzjazm”, „Kroniki Seinfelda”, „Rodzina Soprano”

Ulubiona muzyka: The Stooges, Wu-Tang Clan, Jaco Pastorius, Gang Starr 

Ulubione jedzenie: Pizza z kozim serem, papryczkami jalapeño i miodem

Wymarzony kierunek podróży: Nowy Jork w latach 80. (to też podróż, ale w czasie 😉)

bottom of page