top of page
sesja-narzeczenska-na-plazy-w-Ciszycy-fotograf-slubny-Warszawa.jpg

SESJA NARZECZEŃSKA NA PLAŻY W CISZYCY – REZERWAT WYSPY ŚWIDERSKIE

Pod koniec czerwca 2021 roku spotkaliśmy się z Marleną i Mateuszem na ich przedślubnej sesji zaręczynowej. Wcześniej przesłaliśmy im kilka naszych propozycji miejsc na sesję i finalnie zdecydowali się na Rezerwat Wyspy Świderskie pod Konstancinem. Aktualnie ta lokalizacja jest bardzo popularna wśród fotografów ślubnych i podczas letnich wieczorów można tu spotkać mnóstwo par młodych. Tak też było w tym przypadku, ale na szczęście teren jest na tyle rozległy, że nikt nikomu nie przeszkadzał ;)

Nasza sesja narzeczeńska na plaży w Ciszycy rozpoczęła się wieczorem, około godziny 19:00, więc słońce było już delikatne i złociste. „Golden hour” to zdecydowanie nasza ulubiona pora do fotografowania. Zdjęcia wtedy nabierają odrobiny magii i filmowego klimatu.


Sesję zaczęliśmy od miejsc bardziej zielonych. Drzewa, krzewy i polne rośliny stworzyły nam piękne tło do portretów naszej dwójki zakochanych. Od ujęcia do ujęcia powoli przechodziliśmy w kierunku nadwiślańskiej plaży. W końcu można było zrzucić buty i poczuć pod stopami cieplutki, drobny piasek. Marlena i Mateusz nie szczędzili sobie czułości, więc na każdym zdjęciu można dostrzec ich prawdziwe, głębokie uczucia. Na ostatnią część sesji poszliśmy nad wodę, aby złapać ostatnie promienie słońca odbijające się w tafli Wisły. Tego wieczoru wszystko było tak, jak sobie wymarzyliśmy – piękna, otwarta na nasze pomysły para, idealne światło oraz przepiękny plener kojarzący się z luzem i wakacjami.

bottom of page