top of page
Wesele-w-stylu-prowansalskim-Miod-Lawend

WESELE W STYLU PROWANSALSKIM –

„Miód Lawenda”, Łuków

Początek lipca. Gorące słońce i czyste, błękitne niebo. Ten dzień należał do Asi i Michała. Ślub odbywał się z okolicy Siedlec, dlatego już dzień wcześniej przybyliśmy na miejsce, aby na spokojnie dotrzeć rano na przygotowania. Zawsze jest to dla nas fajna okazja do zwiedzenia danej miejscowości i sprawdzenia jak wygląda kościół, w którym ma być ceremonia oraz jakie warunki oświetleniowe panują na sali weselnej.

Przygotowania przebiegły nieśpiesznie, w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Po wzruszającym błogosławieństwie udaliśmy się na ślub. Kościół zachwycił nas swoim wnętrzem. Błyszcząca posadzka w czarno-białą szachownicę i subtelne, jasne dekoracje dodały wyjątkowego klimatu zdjęciom. Cała ceremonia poprowadzona była w ciekawym, wesołym tonie. Po przysiędze małżeńskiej zawsze nadchodzi ten moment, kiedy nowożeńców już całkiem opuszcza stres, a na jego miejsce przychodzi ogromna radość. To jedna z naszych ulubionych chwil w ciągu całego dnia reportażu.

Przyjęcie weselne odbyło się w urokliwej sali o wdzięcznej nazwie „Miód Lawenda” w miejscowości Łuków. Od samego wejścia zachwyciły nas delikatne, rustykalne dekoracje i wszechobecne kwiaty lawendy, które zniewalały swoim zapachem. Jako upominki dla gości Joanna i Michał wybrali miód w małych słoiczkach, co perfekcyjnie dopasowało się do nazwy oraz stylu sali. Po obiedzie i pierwszym tańcu Pary Młodej parkiet zrobił się wręcz gorący! Goście oddali się tanecznemu szaleństwu. A wszystko za sprawą świetnego duetu DJów z kolektywu NovussTeam. Świetnie dopasowane oświetlenie sprawiło, że zdjęcia z parkietu wyszły nam barwne i naładowane pozytywną energią. To był piękny, pełen ciepła i radości dzień, co można dostrzec w naszym fotoreportażu.

Suknia ślubna - Tina Valerdi z salonu La Mariee 
Buty Panny Młodej - Anna Field
Biżuteria - Abirose Jewellery 
Makijaż i fryzura - Joanna Makeup & Nails 
Kwiaty - Kwiaciarnia In Flora 
Garnitur, koszula, mucha i poszetka - Vistula 
Buty Pana Młodego - Bugatti 
Spinki - Hugo Boss 
Zegarek - Orient 
Drewniane wieszaki - Happenings 
Obrączki - Jubiler Witold Kukla & Kukla Jewellery 
Pudełko na obrączki - Naszapracownia.pl 

Sala weselna - Miód Lawenda 
Tablica powitalna - BARVNAwedding 
Upominki dla gości - Miodziki.pl 
Tort - Cukiernia Pszczółka Skórzec

DJ - NovussTeam 

bottom of page