top of page
Eleganckie-wesele-w-namiocie-Jaworowy-Dwor-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Warszawa-baner.jpg

ELEGANCKIE WESELE W NAMIOCIE - JAWOROWY DWÓR

Z Martą i Aleksandrem podpisaliśmy umowę nieco ponad pół roku przed ich Wielkim Dniem. Na spotkaniu od razu urzekła nas urocza skromność Marty i przebojowość Aleksa. Jednak dużo prawdy kryje się w powiedzeniu, że przeciwieństwa się przyciągają, bo to wyjątkowo dobrze dobrana para. Złapaliśmy wspólny flow, omówiliśmy wszystkie szczegóły dnia ślubu i zaczęliśmy odliczać miesiące do ponownego spotkania już na reportażu. Nasza para zaplanowała ślub kościelny na Krakowskim Przedmieściu oraz eleganckie wesele w namiocie mieszczącym się w ogrodzie sali Jaworowy Dwór pod Warszawą.

Przedślubne przygotowania odbyły się w przepięknie urządzonym mieszkaniu naszej pary. Marcie i Olkowi najbardziej zależało na uwiecznieniu detali i ogólnego klimatu panującego podczas szykowania się. Bez zbędnych, sztucznie kreowanych kadrów - typowy styl reportażowy. I właśnie w tego rodzaju fotografii czujemy się najlepiej, więc zdjęcia wyszły super naturalnie i ponadczasowo. Oczywiście na koniec nie zabrakło klasycznych portretów Panny Młodej i Pana Młodego. To ujęcia, które według nas zawsze muszą znaleźć się w galerii ślubnej. Po przygotowaniach przyszła Para Młoda wskoczyła do zabytkowej, kremowej Warszawy, którą pojechała na ceremonię zaślubin.

Na miejsce swojego ślubu Marta i Aleksander wybrali kościół św. Józefa mieszczący się w samym centrum Warszawy przy Krakowskim Przedmieściu. Przed ceremonią wykorzystaliśmy kilka wolnych minut na szybkie zdjęcia przy skwerku Adama Mickiewicza oraz parę kadrów z zabytkowym samochodem. Wnętrze świątyni, niewymagające dodatkowych dekoracji, tworzyło przepiękne tło dla naszej wyjątkowej Młodej Pary. Podczas przysięgi Marta i Aleks nie kryli wzruszenia. W ich oczach było widać ogromne emocje i prawdziwe szczęście. Po wyjściu z kościoła oraz życzeniach od najbliższych popędziliśmy na miejsce wesela aby zrobić zdjęcia detali zanim przybędą goście.

Jaworowy Dwór w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego to przede wszystkim stylowy hotel mieszczący się w historycznym dworku. Oprócz tego obiekt dysponuje rozległym terenem zielonym (a nawet basenem!), gdzie rozstawiony jest wielki namiot, który idealnie nadaje się na organizację dużych przyjęć. Eleganckie dekoracje i kompozycje kwiatowe dodały pomieszczeniu nieco włoskiego klimatu. Girlandy światełek również stworzyły fajny efekt - szczególnie po zmroku. Po przybyciu Nowożeńców na salę rozpoczęła się oficjalna część przyjęcia. Przyszedł moment na uroczysty posiłek, pełne emocji toasty i chwila na złapanie oddechu przed pierwszym tańcem. Następnie DJ zaprosił wszystkich gości na parkiet, gdzie Młoda Para wykonała zjawiskowy układ taneczny urozmaicony ciężkim dymem. Po gorącym aplauzie można było oddać się imprezowym szaleństwom do białego rana. Nie skłamiemy, jak powiemy Wam, że drewniana podłoga dosłownie trzęsła się od tych dzikich tańców! Jesteście ciekawi jak to wszystko dokładnie wyglądało? Obejrzyjcie naszą fotorelację z tego dnia i gwarantujemy, że poczujecie cały ten niepowtarzalny klimat.

Miejsce: Jaworowy Dwór 
Suknia ślubna: Justyna Kodym 
Garnitur: Pitti Style 
Buty Marty: Maretti 
Buty Aleksandra: Loake 
Biżuteria: Stone Story 
Ozdoba do włosów: Cudne Wianki 
Obrączki: Aclari 
Make-up: AN Studio - Agnieszka Nowicka Make Up 
Fryzura: Olga Stylistka Fryzur 
Dekoracje, kwiaty: Robimy Dekoracje 
Papeteria, winietki, menu: L’Atelier du Style 
Tort: Muus 
Barmani: Waszbar.pl 
DJ: tenD-J 
Film: Zofia Kowalczyk 
Fotobudka: Vintage.me 
Samochód do ślubu: Tomasz Zych, tel. 607 778 057

bottom of page