top of page
Sesja-slubna-na-plazy-nad-Wisla-plener-slubny-z-psem-baner-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Wa

SESJA ŚLUBNA NA PLAŻY NAD WISŁĄ -
PLENER ŚLUBNY Z PSEM

Często podczas fotografowania przygotowań ślubnych mamy przyjemność poznać ukochane zwierzaki naszych par. Jesteśmy totalnymi psiarzami, więc jak tylko zobaczyliśmy tę białą, włochatą kulkę w mieszkaniu Julii i Jacka, to od razu skradła nasze serca. To psotna suczka rasy hawańczyk o imieniu Ciri (kto czytał "Wiedźmina", ten z pewnością wie skąd wzięło się to imię ;)). Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy Młodzi zaproponowali, że zabiorą ją ze sobą na plener poślubny. Naszej parze zamarzyła się romantyczna sesja ślubna na plaży nad Wisłą. A to był pierwszy raz, kiedy realizowaliśmy plener ślubny z psem. Wcześniej zdarzało nam się robić zdjęcia zaręczynowe ze zwierzakami, jednak ślubne wykonywaliśmy po raz pierwszy i mamy ogromną nadzieję, że nie ostatni!

Końcówka lipca rozpieszczała nas piękną pogodą oraz przyjemną temperaturą. Choć tego dnia było dość wietrznie, to rozwiane włosy i suknia Julii idealnie pasowały do bajkowego otoczenia. Malutka Ciri była w swoim żywiole. Biegała dookoła swoich właścicieli machając energicznie ogonem, jakby czuła, że nie jest to zwyczajny spacer. W pewnym momencie z całej tej ekscytacji wpadła do stawu znajdującego się na wydmach, a następnie, całkiem mokra, postanowiła wytarzać się w piasku. Z puszystej, białej suczki zmieniła się w zapanierowanego, brunatnego stworka z bagien. Na szczęście Ciri szybko wyschła i dalej mogła pozować jak rasowa, psia modelka.

Jeśli marzy Wam się sesja z pupilem, to pamiętajcie, aby zabrać kogoś do pomocy. Podczas zdjęć robimy także ujęcia bez zwierzaka, więc taka dodatkowa para rąk do okiełznania czworonoga jest bardzo przydatna. Dodatkowy must have, to oczywiście smycz i ręcznik (jeśli sesja jest nad wodą). Może przydać się również piłeczka do rzucania oraz jakieś smaczki, aby nieco przekonać zwierzę do naszych obiektywów. Zgodnie stwierdzamy, że sesje z pieskami to dla nas sama przyjemność, ale też dodatkowy rozweselacz dla fotografowanej pary, więc gorąco zachęcamy Was do takiego wykonania plenerku!

bottom of page