top of page
Slub-koscielny-w-plenerze-i-wesele-z-motywem-lotniczym-Pastelove-Pola-Czysta-Forma-fotogra

ŚLUB KOŚCIELNY W PLENERZE I WESELE Z MOTYWEM LOTNICZYM - PASTELOVE POLA

O ludzie, co to było za wesele, to my nie mamy pytań! Cały ten dzień wspominamy z wypiekami na twarzy jeszcze do tej pory. Ilość wydarzeń, atrakcji i wyjątkowych emocji przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ale od początku...

Kiedy spotkaliśmy się z Agą i Maćkiem na podpisanie umowy i omówienie szczegółów ich Wielkiego Dnia od razu wiedzieliśmy, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Zdradzili nam, że planują zrobić ślub kościelny w plenerze i wesele z motywem lotniczym. Maciek jest pilotem, więc para od początku wiedziała, że niektóre elementy wesela koniecznie muszą nawiązywać do samolotów. Wszystko odbyło się w przepięknym, i chyba dość nowym, miejscu na mapie sal weselnych - Pastelove Pola. Obiekt oferuje rozległy, zadbany teren z altaną przystosowaną do organizacji ceremonii ślubnych, obszerny budynek mieszczący dużą ilość pokoi dla gości. A przede wszystkim wyjątkowy apartament małżeński z przeszkloną łazienką, który zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem, a fotografowanie w nim przygotowań, to była absolutna przyjemność. Każde ujęcie wyglądało jak wyjęte z magazynu. Aga dodatkowo wymarzyła sobie sesję w wannie, więc musieliśmy zarezerwować trochę więcej czasu na portrety Panny Młodej.

Po zdjęciach z przygotowań nadszedł czas na first look. Jako że pogoda tego dnia była rewelacyjna, to zaplanowaliśmy go na zewnątrz. Był to pierwszy i zdecydowanie nieostatni raz, kiedy wzruszenie udzieliło się również nam. Po otarciu łez nasza para przeszła do podziękowań dla rodziców. Agnieszka i Maciek chcieli aby ten moment odbył się w kameralnej, intymnej atmosferze, dlatego zrezygnowali z podziękowań podczas wesela. Tu znów emocje wzięły górę. A pamiętajmy, że to dopiero początek tego dnia! Powoli zaczęliśmy odliczać minuty do ceremonii. Kwartet smyczkowy zaczął grać w tle. Ksiądz stanął w altanie i oczekiwał na wejście naszej pary. Pierwszy, radosnym krokiem, przez alejkę poszedł Maciek - pokierowany świecącym wskaźnikiem przez kolegę przebranego za koordynatora ruchu naziemnego. Za nim weszła Agnieszka prowadzona przez swojego tatę. Gdy młodzi stanęli ramię w ramię przed ołtarzem znów widać było na ich twarzach ogromne emocje. Cała ceremonia była przepiękna i wzruszająca. Ptaki przelatujące nad głowami oraz otoczenie zieleni i kwiatów dodawały niezwykle bajkowego klimatu. Na koniec, w momencie wyjścia Młodej Pary zza altany wystrzeliły białe race dymne. Pierwszy raz robiliśmy zdjęcia na ślubie kościelnym w plenerze i trzeba przyznać, że jest to niesamowite doświadczenie.

Po życzeniach Aga i Maciek przygotowali dla gości wyjątkową niespodziankę - pokaz lotniczy. Wszyscy (łącznie z nami) byli totalnie zachwyceni, a my mieliśmy możliwość zrobienia niesamowitych zdjęć nowożeńców z samolotami w tle. Gdy pokaz się skończył można było oficjalnie rozpocząć przyjęcie weselne. Po serii przemówień i wzniesionych toastów porwaliśmy Młodych na mini sesję o zachodzie słońca. Przy okazji strzeliliśmy kilka szalonych grupówek z ich znajomymi. Gdy już całkiem się ściemniło wróciliśmy na salę, bo w końcu nadeszła pora na otwarcie parkietu tanecznego. To, jak dzika była zabawa możecie zobaczyć na zdjęciach, bo słowami ciężko to opisać 😉 Ostatnim elementem kończącym nasz reportaż był tort z pizzy. Pomysł zupełnie czadowy! Jeśli nie przepadacie za słodkościami, tylko bliżej Wam do burgerów, pizzy i chiperków, to uważamy, że jest to rewelacyjne, nieszablonowe rozwiązanie, które z pewnością zapadnie w pamięci każdego z gości.

Z tego wesela wróciliśmy mega zmęczeni i obolali, ale jednocześnie turbo szczęśliwi, że trafiamy na tak wyluzowane, kreatywne pary. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie i za wybór właśnie nas na swoich fotografów ślubnych. Czekamy na więcej takich niesztampowych realizacji!

 

Miejsce: Pastelove Pola 
Dekoracje i bukiet: Gdzie Szumi Las 
Suknia ślubna: Carmen 
Makeup: Aleksandra Ropelewska 
Fryzura: Magda Michalak 
Garnitury: Roland Moda Męska 
Obrączki: Lenda & Bogucki Złotnik 
Zaproszenia, winietki, menu: projekt Agnieszki drukowany w Indigodruk 
Oprawa muzyczna ślubu: Kwartet Smyczkowy Fuerte 
Race dymne: Viva System 
Pokaz lotniczy: Fly Poland oraz Avalanche Aerobatics 
Barman: Bar Dla Par 
Fotobudka 360: Wkręceni Fotobudka 360 
DJ: Panowie Od Muzyki 
Filmowcy: Zamroczeni 

bottom of page