top of page
slub-plenerowy-i-wesele-w-stylu-greenery-w-Warsaw-Polo-Club-Czysta-Forma-fotograf-slubny.j

ŚLUB PLENEROWY I WESELE W STYLU GREENERY W WARSAW POLO CLUB

Początek lipca, pogoda jaką można sobie tylko wymarzyć. Rozległe, zielone tereny i pasące się w słońcu konie. Brzmi jak początek sielskiej powieści? Zdecydowanie! Ale tak właśnie zaczął się najważniejszy dzień w życiu Pauliny i Piotrka. Wszystko odbywało się w jednym miejscu. Przygotowania, ślub plenerowy i wesele w stylu greenery w Warsaw Polo Club. Jest to dość nowe miejsce na mapie podwarszawskich sal weselnych. Fotografowaliśmy tam po raz pierwszy, ale już teraz możemy powiedzieć, że to miejsce dołączyło do listy naszych ulubionych. Sala jest bardzo duża i, co ważne akurat w naszym przypadku, otoczona praktycznie z każdej strony wielkimi oknami. Dzięki temu aż do samego zachodu słońca można korzystać z naturalnego światła wpadającego z zewnątrz.

Przygotowania odbywały się w apartamencie nowożeńców mieszczącym się w budynku obok sali. W międzyczasie mogliśmy obserwować jak powstają dekoracje miejsca ceremonii oraz sali. Soczysta zieleń połączona z wielobarwnymi kwiatami w okazałych kompozycjach stworzyła jeszcze bardziej bajkowy klimat, a dodatki w stylu glamour podkreśliły uroczystość okazji. 


Gdy goście przybyli już na miejsce rozpoczęła się ceremonia ślubna w ogrodzie. Pomimo tego, że ślub cywilny z reguły trwa kilkanaście minut, to w tak krótkim czasie byliśmy świadkami wielu wspaniałych emocji. Po życzeniach wszyscy przeszli do głównej sali na uroczysty obiad, gdzie następnie rozpoczęła się taneczna część wesela. Młoda Para dała imponujący pokaz pierwszego tańca i tym samym zachęciła wszystkich gości do wkroczenia na parkiet. Nie wiemy czy to kwestia dobrych humorów wszystkich zaproszonych osób, a może to zasługa super DJ'a z konferansjerem, ale zabawa była tak wyśmienita, że parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Cały dzień upłynął nam w ekspresowym tempie, bo tak wiele się działo. Z resztą zobaczcie sami:


Miejsce: Warsaw Polo Club 
Dekoracje i bukiet: Gdzie Szumi Las 
Suknia: Avenue 22 
Buty Pauliny: Ksis Wedding Shoes 
Biżuteria: Novia Blanca 
Makijaż: Agnieszka Pietrys 
Włosy: Julia Miranowicz 
Garnitur: Vistula 
Buty Piotrka: Wojas 
Obrączki: Pracownia Złotnicza Syriusz 
Tort: Krucho! 
DJ: Wodzireje Z Klasą 

bottom of page