top of page
wiosenna-sesja-narzeczenska-w-kwitnacym-sadzie-jabloniowym-Czysta-Forma-fotograf-slubny-Wa

WIOSENNA SESJA NARZECZEŃSKA W KWITNĄCYM SADZIE JABŁONIOWYM

Nawet nie wiecie ile czasu marzyła nam się taka sesja! Co prawda w naszej wizji na drzewkach widniały już dojrzałe, karmazynowe jabłka, a pośród nich w romantycznej pozie stała para młoda w boho strojach ślubnych. Ale ta wiosenna sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie jabłoniowym też w zupełności spełniła nasze oczekiwania. Dzięki pomocy dobrego znajomego naszej pary zakochańców trafiliśmy do najpiękniejszych sadów, gdzie drzewka obsypane były drobnymi, bladoróżowymi kwiatkami. Mieliśmy więc idealny sielski klimat. Aga i Maciek zabrali ze sobą wiklinowy kosz piknikowy z kieliszkami i winem oraz koc, aby nieco urozmaicić kadry. Sam wybór miejsca na zdjęcia zaręczynowe nie był ani trochę przypadkowy. To właśnie w kwitnącym sadzie Maciek oświadczył się Agnieszce. Oprócz tego para niedawno obchodziła swoją czwartą rocznicę związku, dlatego też na niektórych ujęciach możecie zobaczyć wielki balon z helem w kształcie cyfry 4.

Bardzo lubimy w sesjach narzeczeńskich ten luz, fajne stylizacje, wyjątkowe miejsca związane w jakiś sposób z parami oraz wszelkie akcesoria, które jeszcze bardziej wzbogacają nasze ujęcia. Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto zrealizować taką sesję, to bez wahania możemy Wam powiedzieć, że jest to najlepszy sposób na zapoznanie się zarówno z nami, jak i z aparatami oraz stylem naszej pracy. Zauważyliśmy też, że u par, które robiły sobie takie zdjęcia zdecydowanie widać mniejsze spięcie podczas całego dnia ślubu. Od razu też już wiedzą jak pozować i na co zwracać uwagę, gdy kierujemy swoje obiektywy w ich stronę.


Dlatego mocno zachęcamy do wykonania sesji narzeczeńskiej, bo zyskujecie dużo doświadczenia w pozowaniu, ale przede wszystkim jest to po prostu dobra zabawa i świetny pomysł na randkę!

bottom of page